LABORATUVARLARIMIZ

LABORATUVARLARIMIZ

Gönen Laboratuvarımız merkez olmak üzere, her fabrikamızda birer laboratuvarımız bulunmaktadır. Laboratuvarlarımızda ürünlerimizin kalitesinin sürekliliğinin sağlanması, yeni ürünlerin geliştirilmesi ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda analiz

Hammaddelerin kabulü ve ürünlerimizin sevkiyatı laboratuvarlarımızda elde edilen analiz sonuçları ışığında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, formülasyon bölümümüzde, ürün formülleri, laboratuvarlarımızda elde edilen gerçek hammadde analiz değerleri kullanılarak oluşturulmaktadır.

Laboratuvarlarımızda tüm dünyada benimsenmiş, kabul edilmiş klasik kimyasal yöntemlerle Rutubet, Protein, Yağ, Kül, Selüloz, NDF-ADF, Kalsiyum, Fosfor, Şeker, Tuz analizleri yapılabilmektedir. Ayrıca 2-3 dakikada sonuç verebilen NIR cihazları da kullanılmaktadır. Ürünlerimiz kalite güvencesi için laboratuvarlarımızda yapılan analizlerin doğruluğunuda kontrol edilmektedir.

Gönen Laboratuvarımız dünya çapında Cargill tarafından düzenlenen ICSP yeterlilik çalışmasına katılmış ve analizlerin doğruluğu anlamına gelen Akreditasyon Sertifikası kazanmıştır.