MARKALARIMIZ

MARKALARIMIZ

Optima Yem markalaşmaya önem vererek yem sektöründe yetiştiricilerin ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli ve güçlü markalarıoluşturmuştur.

Optima Yem, 1986 yılında, Dünyanın en ileri hayvan besleme teknolojisine sahip olan, Ralston Purina International’ın iştiraki ile Türkiye’de bir Amerikan şirketi olarak kurulmuştur. Optima, ürün ve hizmetlerindeki gerçek kalitenin, tedarikçi, müşteri, çalışan ve hissedar memnuniyetiyle sağlanacağı düşüncesiyle, oluşturduğu politikaları ve uyguladığı sistemleri değerlendirmeyi, güncellemeyi ve iyileştirmeyi ilke edinmiş bir firmadır.


25 yılı aşkın bir süredir hayvan beslemesinde uzman kimliğimizle, atların dengeli ve sağlıklı beslenmesini kendimize ilke edinerek, at besleme alanındaki yeni çalışmalar ışığında, daha zengin ve dengeli bir içerikle sizlere ulaşmaya devam etmekteyiz. Optima At Grubu Yemlerimizi, PEGASUS ve OPTIMUM MIX olarak iki grup adı altında topladık.


Vet-Line markalı ürün grubumuz; yetiştiricilerimizin öneri ve talepleri doğrultusunda hazırlanmış olup, her geçen gün büyüyen geniş ürün yelpazesi ile, farklı ihtiyaçların karşılanacağı seçeneklerle sizlere sunulmuştur. Vet-Line markalı ürünlerimizi sizlere yardımcı olmak için yem ve ekipman adı altında iki grupta topladık.