SAHA FAALİYETLERİMİZ

SAHA FAALİYETLERİMİZ

‘’BİZ YEM DEĞİL, ÜRÜN VE PROGRAM SATIYORUZ.’’

Satış, Pazarlama teknikleri, kalite anlayışı ile yem sektörüne bir boyut getiren Optima Yem, varlığının hayvan yetiştiricisinin varlığı sayesinde mümkün olduğunun bilinci ile çalışmalarını, yetiştiricinin karlılığını arttırması yönünde yoğunlaştırmıştır.

Optima Yem, çiftlik hayvanlarına en yüksek verimi alabilmek ve yetiştirici karlılığının arttırılmasına yardımcı olmak için ürettiği her yemle birlikte o yemin besleme programını da verir. Ayrıca bununla kalmayıp, daha once o yem ve programı ile alınmış kanıtları kısaca karlılığı da sunar.

Optima, yem ve programlar dışında verimliliği arttıracak değişik ürünleri (temizlik maddeleri, yemlikler vb) yetiştiricinin hizmetine sunar. Çünkü hayvancılıktan elde edilecek kar, hayvanların özelliklerine uygun, doğru ve kaliteli ürünler kullanılmasına, doğru yetiştirme yöntemlerinin uygulanmasına bağlıdır. Bu yüzden Optima satış ekibiyle beraber yetiştiricinin yanında olup, tüm talep ve sorunlara anında çözüm bulmaktadır.

Ayrıca yetiştiricileri teknik açıdan bilgilendirmek amacıyla Çiftlik günleri, Hayvan Besleme Seminerleri, Canlı Gösterimler de düzenlemektedir.